Background Image

Apie Mus

Home  /  Apie Mus

UAB Tesera – tai bendrovė, užsiimanti fasado apdailos plytelių, dirbtinio akmens bei detalių pagal individualius užsakymus, gamyba. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti mūsų įmonės veiklą ir produktus.

Mūsų gaminamos apdailos plytelės plačiai naudojamos fasadų apdailai, sienų restauracijai, įvarių dekoratyvių elementų kūrimui ir pan. Plytelės yra 17 mm storio, vizualiai nesiskiria nuo originalios plytos ir atitinka visas  technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos plytelėms. Mūsų gaminiai yra lengvi bei paprastai montuojami. Dėl ilgalaikės darbo patirties ir begalės bandymų, esame sukaupę plačią plytelių spalvų gamą. Mūsų įmonės specialistai atsakingai parinks apdailos plytelių spalvą pagal Jūsų pateiktą spalvos pavyzdį. Plytelės paruoštos klijuoti ant bet kokio tvirto pagrindo: armuoto putų polistirolo (EPS, polistireno), gipso kartono, OSB plokščių, blokelių, silikatinių plytų mūro arba tiesiog ant paprasto betono.

Taip pat mūsų įmonė pagal užsakovo pateiktus brėžinius ar konkrečias detales gali atlikti individualius užsakymus bet kokiems gaminiams iš betono. Tai – įvairi mažoji architektūra, fasado architektūriniai elementai, dekoratyviniai gaminiai, vazos, stalai, suolai ir t.t. Kreipkitės ir, nepriklausomai nuo užsakymo apimties, Jūs būsite mums svarbus klientas